Karen Blixen Museet Rungstedlund

Dra på bilferie i Danmark og opplev de mange klenodiene som Nordsjælland gjemmer på. Finn et billig helgeopphold for hele familien hos Risskov Bilferie og kjør-selv til Karen Blixen Museet, Rungstedlund. Hun har skrevet fengslende fortellinger som Vinter-Eventyr, Den afrikanske Farm og Syv fantastiske Fortellinger under forskjellige pseudonymer, men hun er nok best kjent som Karen Blixen. Det praktfulle Rungstedlund, hvor hun vokste opp, er blitt omgjort til en liten perle av et museum, og er definitivt verdt et besøk.

Det ligger ca. 15 minutters kjøretur fra Humlebæk. På Rungstedlund er det mulig å få et usedvanlig innblikk i Karen Blixens fantastiske liv, og det er også utstilt eksemplarer av hennes barndomsdikt, manuskripter, brev og førsteutgaver av hennes verk samt tegninger, som illustrerer hennes lange og interessante liv. Finn en billig sommerferie hos Risskov Bilferie og ta med hele familien på en familieferie fylt med spennende opplevelser.

Les mer ...
3
Opphold funnet
0
aktive filter
 Kopier link til søkeresultat
Optimer ditt søk 
Sorter ditt søk 
Vis hoteller på kart
Prisene som vises er per person i dobbeltrom. Tillegg for enkeltrom og barnerabatt vises i bestillingsprosessen
For vår ekstremt solide økonomi og kredittverdighet har vi igjen mottatt den prestisjetunge AAA-rangeringen av Bisnode, Dun & Bradstreet.

· Reisearrangør: Risskov Autoferien AG
· Prisen er pr. person i dbl. rom.
· Minimum inkl. sluttrengjøring
· Bestillingsgebyr over telefon: kr. 100, online: kr. 85 
· Spar ift. hotellets egen pris

Mottar du våre nyhetsbrev?

Få oppdateringer av våre gode tilbud, rabatter og kampanjer - levert direkte til din innboks

Kontakt oss
Tel: 32 82 90 00
Email: info@risskov.no

Våre åpningstider er:
Mandag - Fredag: 9 - 17

© Copyright.   Materialet må ikke gjengis uten skriftlig tillatelse.